Про автоцентр

Автосервісний центр «Либідь-Авто» надає послуги клієнтам вже понад 35 років і входить до складу найширшої дилерської мєрежі Корпорації УкрАВТО. Ми спеціалізуємось на продажу нових автомобілів, надаємо послуги з технічного обслуговування та маємо всі необхідні ресурси для здійснення гарантійного та постгарантійного ремонту автомобілів різних брендів. Наш автосервісний центр оснащений найсучаснішим обладнанням, а висококваліфіковані фахівці, що постіно вдосконалюють навички, зможуть вирішити будь-які питання по Вашому автомобілю.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ САМЕ НАС:
ЛЕГКОВІ АВТОМОБІЛІ:

Автосервісний центр «Либідь-Авто» є офіційним дилером автомобілів Chery та легкої комерційної техніки ZAZ. Про що саме йдеться? У нас завжди Ви зможете отримати вичерпну інформацію, провести тест-драйв та придбати кросовері від Chery. Якщо ж Вам потрібен автомобіль для роботи, модельна лінійка від ZAZ саме те, що Вам потрібно. Наші консультанти зроблять все, щоб Ваш вибір був правильним!

ПРИНЦИП "ЄДИНОГО ВІКНА":

Ми працюємо за принципом "єдиного вікна": обравши наш автосервісний центр у якості партнера, єдине, про що Вам варто подбати - визначитись з моделлю автомобіля. Решту можна зробити безпосередньо на місці: отримати вичерпну інформацію про автомобіль, оформити угоду, а у разі необхідності, отримати кредит та придбати поліс страхування. Ми дійсно дбаємо про Вас і Ваш безцінний час!

ВЕСЬ СПЕКТР СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ:

Зрозуміло, що будь-яка річ, а тим паче, така складна та високотехнологічна, як автомобіль, потребує виключно якісного та своєчасного обслуговування. Фахівці автосервісного центру «Либідь-Авто» готові надати послуги з проведення регламентного технічного обслуговування, здійснити ремонт незалежно від складності завдання, просто зробити діагностику, або ж навіть виконати капітальний ремонт двигуна та КПП. Встановлення ГБО? Ну звісно ж! Переконайтесь, що якісний сервіс і гарантія це не просто слова!

Diesel Service:

Наш автосервісний центр "Либідь-АВТО" є офіційним представником та авторизованим сервісом, який має право здійснювати обслуговування та ремонт паливної апаратури і дизельних двигунів. Не шукайте варіантів, які залишають місце для ризику та невпевненості в якості. Довірте обслуговування та ремонт справжнім професіоналам і Ваш автомобіль віддячить за це тисячами кілометрів безвідмовної роботи.

"ТОНКІ" НАЛАШТУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ:

Межі досконалості не буває, особливо, коли йдеться про удосконалення автомобіля. В автосервісному центрі "Либідь-АВТО" Ви маєте можливість оформити індивідуальне замовлення, щоб автомобіль був обладнаний набором додаткового устаткування, саме такого, яке пасуватиме бездоганно. Ми готові здійснити на професійному рівні монтаж аудіо- і відеосистем, встановити охоронну систему будь-якого типу: механічну, електронну, саме на Ваш автомобіль. Гарантія та документальне оформлення? Звісно ж!

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ЗАПЧАСТИН:

Як часто Ви стикались з питанням пошуку запасних частин? Поки автомобіль на гарантії це взагалі не питання. Але, що як гарантія закінчилась, автомобіль потребує ремонту, і звісно ж, потрібні запасні частини? Звернувшись до автосервісного центру "Либідь-АВТО" Ви ніколи не почуєте відповіді: нема в наявності. Широкий вибір оригінальних запасних частин, великий склад, можливість оперативної поставки під замовлення, у разі потреби. Ну і ясно, що невід'ємним є гарантія на запасні частини та виконану роботу, а також привабливі умови в рамках програми лояльності Drive2U від УкрАВТО.

З часу початку своєї роботи автосервісний центр "Либідь-АВТО" завжди ставив на перше місце піклування про своїх клієнтів, і не лише пропонуючи кращі варінти автомобілів з відмінним поєднанням ціни та якості, а також надаючи послуги з сервісного обслуговування, але і пропонуючи особливі умови для кожного, хто звернувся до нас. Завітайте до "Либідь-АВТО», і Ви знайдете для себе і для свого автомобіля дещо більше ніж просто автосервісний центр Корпорації УкрАВТО!