Про автоцентр

Автоцентр «Либідь-Авто» є підрозділом найбільшої в Україні автомобільної Корпорації «УкрАВТО», і спеціалізується на продажу, ремонті, гарантійному і сервісному обслуговуванні автомобілів різних марок, а також на продажі запасних частин. 

 

На автомобільному ринку підприємство працює більше 35 років. Підвищені вимоги до кваліфікації персоналу, висока якість проведення робіт, вживання сучасного устаткування і інструментів, розумні ціни, індивідуальний підхід до клієнта і його машини – ось основні принципи нашої роботи.

Офіційний представник виробників комерційних та легкових автомобілів

Автоцентр «Либідь-Авто» є офіційним представником виробників комерційних автомобілів TATA, JAC і автобусів I-VAN, а також  легкових автомобілів Chevrolet, ЗАЗ, Сhery  і сертифікованим сервісом по гарантійному обслуговуванню цих автомобілів. 

Фахівці Автосалону «Либідь-Авто» познайомлять Вас з технічними особливостями автомобілів, допоможуть оперативно і зручно зробити покупку. При необхідності спеціалісти з кредитування та страхування допоможуть оформити кредит на автомобіль на вигідних умовах і застрахувати його.

Автосервіс «Либідь-Авто» виконує всі види ремонтних робіт
Автосервіс «Либідь-Авто» виконує всі види ремонтних робіт, починаючи від заміни гальмівних колодок і масла, і закінчуючи капітальним ремонтом двигуна і КПП, а також проводиться установка газобалонного устаткування і все це у виконанні професіоналів своєї справи на сучасному устаткуванні.

На Житомирському шосе Автосервіс «Либідь-Авто» відкриває для Вас двері прем'єра-центру BOSCH Diesel Service де проводиться ремонт та обслуговування паливної апаратури і дизельних двигунів.

BOSCH Service – це Європейський стандарт якості!

Ви маєте можливість оформити індивідуальне замовлення під автомобіль з набором додаткового устаткування, яке Вас цікавить. На підприємстві здійснюється професійний монтаж аудіо- і відеосистем, установка механічних, електронних, у тому числі і охоронних систем на автомобілі будь-яких марок.

 

Гарантія на всі запчастини
На всі запчастини наше підприємство надає гарантію від 6-ти місяців до 2-х років. На підприємстві є склад запчастин на автомобілі. Висока якість виконання робіт в сукупності з використанням оригінальних запасних частин, кваліфікована консультація є заставою успішної роботи.

Ми прагнемо піклуватися про своїх клієнтів, не лише продаючи якісні авто за прийнятною ціною, і виконуючи високоякісний сервіс, але і пропонуючи привілеї після покупки автомобіля. Для постійних клієнтів Автоцентру «Либідь-Авто» діють гнучкі системи знижок.

 

Автоцентр «Либідь-Авто» завжди прагне дивувати Вас приємними знижками і різноманітними акціями!